Op dinsdag 20 mei verwelkomden we meer dan 100 relaties in ons werkcafé in Amersfoort voor de ANVA Open Up van 2025. Een Open Up met een gouden randje, want ANVA bestaat 50 jaar! Met elkaar blikten we terug en keken we vooruit: hoe staat het met ANVA 4/5, wat kun je nu al met ANVA 6 en hoe zorgen we samen voor een soepele overstap? Tijdens de live demo kregen bezoekers een eerste glimp van ANVA 6.
In twee rondes break-outsessies gingen we daarna met verschillende (gast)sprekers dieper in op actuele thema’s als AI, migratie, klantoplossingen en data-inzichten. De sessies leverden kritische vragen, waardevolle input en nieuwe ideeën op. We sloten af met een gezellige borrel. Bedankt voor jullie komst!
Wil je de centrale presentatie van Open Up nog eens nalezen? Stuur dan een berichtje naar verkoop@anva.nl en je ontvangt van ons een s de slides.
Bekijk hieronder de sfeerimpressie van deze bijzondere middag.