Werken bij ANVAVacaturesVakgebiedenErvaringenTraineeships

Kom werken bij ANVA.

Hier krijg je geen vaste kaders, maar speelruimte: om te bouwen, te proberen en écht het verschil te maken. Met ANVA 6 zetten we de markt in beweging, en die energie voel je in alles wat we doen. Informeel, slim, vol humor en drive. Klaar om met jouw ideeën impact te maken? Wij zijn er klaar voor: kom erbij.
Bekijk alle vacatures
12
Sterke arbeidsvoorwaarden
13e maand & premievrij pensioen
Cariben workation
Werken én genieten
Flexibel samenwerken
People over process
Informeel & innovatief
FinTech met lef
Events die verbinden
Fun & kennis
Groei & ontwikkeling
Jij bepaalt mee
Product Owner Data
Senior SOC Engineer
Data Engineer
Key Accountmanager
Lead Product Manager
Security Lead
Engineering Manager
Mannen op racing simulatorVrolijke vrouw met bril leunt op tafel met laptop in een helder kantoor.

Vakgebieden.

Waar jouw talent het verschil maakt.

Bij ANVA versterken onze vakgebieden elkaar. Ieder team heeft zijn eigen expertise, maar samen maken we het verschil. Of je nu werkt binnen Customer Support, Product Management of IT & Security: alle teams bouwen samen aan technologie die de verzekeringsbranche vooruithelpt.

Benieuwd waar jouw talent het beste tot z’n recht komt? Ontdek onze vakgebieden en vind jouw plek binnen ANVA.

Meest recente vacatures.

Vind jouw volgende stap bij ANVA.
Bekijk alle vacatures
12

Engineering Manager

Research & Development
Amersfoort
Senior
32-40 uur
Vrijwel iedere Nederlander heeft een verzekeringspolis die op ANVA draait. Als marktleider in verzekeringssoftware ondersteunt ons platform meer dan 21 miljoen polissen, 60% van het premievolume in de markt en meer dan 10.000 dagelijkse gebruikers. Met acht ontwikkelteams bouwen we ANVA 6, ons nieuwe multi-tenant SaaS-platform, terwijl we een grote bestaande klantenbasis migreren. Wat jouw teams bouwen, draait vanaf dag één op echte schaal. Daarvoor zoeken we een Engineering Manager die leiderschap, technische diepgang en AI in de praktijk samenbrengt.
Bekijk vacature

Product Owner Data

Product Management
Amersfoort
Senior
32-40 uur
ANVA bouwt al meer dan 50 jaar de software waarop de Nederlandse verzekeringsmarkt draait. Meer dan 21 miljoen polissen draaien op ons platform, samen goed voor bijna 60% van het premievolume in de markt. Iedere dag werken meer dan 10.000 professionals met onze software. Vrijwel elke Nederlander heeft een verzekering die op ANVA draait. Nu bouwen we de volgende generatie van dat platform en migreren we een groot bestaand klantenbestand hiernaartoe. In al die polissen zit informatie waarmee onze klanten hun bedrijf kunnen sturen. Als Product Owner Data Platform bouw je de propositie die deze informatie toegankelijk en waardevol maakt.
Bekijk vacature

Senior SOC Engineer

Research & Development
Amersfoort
Senior
40 uur
Bekijk vacature

Data Engineer

Research & Development
Amersfoort
Senior
40 uur
Bekijk vacature
Jouw werk,
onze toekomst
Jonge man met krullend bruin haar en lichte baard draagt een blauwe hoodie en kijkt recht in de camera met een zachte glimlach.

Veelgestelde vragen.

Jouw vragen, alvast beantwoord.
Lachende man met een blauwe trui en witte overhemd zittend buiten met zonlicht op zijn haar.
Recruitment is voor mij niet eenzijdig. Wij vinden het belangrijk dat kandidaten zichzelf herkennen in de normen en waarden van ANVA en een authentiek beeld krijgen van de vacature. Wij verkopen niets, maar kijken juist graag naar hoe we elkaar als werknemer en werkgever verder kunnen helpen.
Vragen? Neem contact op met
Cees Hupkes
Talent Acquisition